P.G. GROUP Sp. z o.o. – laserowe cięcie blach Wrocław

P.G. GROUP Sp. z o.o. – laserowe cięcie blach Wrocław
Doskonały opis

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dostarczaniem produktów ze stali stosowanych w budownictwie, przemyśle czy też mających zastosowanie w pracach wykończeniowych. Dostarczamy szereg różnorodnych produktów stojących na bardzo wysokim poziomie. Cały czas staramy się doskonalić naszą kadrę specjalistów, inwestować w nowoczesny sprzęt oraz dbać o dodawanie nowych produktów do naszej oferty.

Cięcie laserem Wrocław

Cięcie laserem Wrocław fot.1

Możemy zaoferować między innymi obróbki blacharskie, blachy trapezowe, kasetony, blachę falistą, profile zimnogięte i wiele innych produktów mających szerokie zastosowanie w wielu przemysłach. Poza dostarczaniem produktów nasza firma świadczy szereg usług związanych z obróbką blachy wśród, których są między innymi cięcie laserowe, wykonywanie perforacji, zaginanie czy też gicie.

Cięcie laserem Wrocław

Cięcie laserem Wrocław fot.2

Jesteśmy pewni, że zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny, a co w połączeniu z wysoką jakością naszych usług i produktów gwarantuje zadowolenie ze współpracy z nami. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz kontaktu.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Doskonała siedziba
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Doskonały telefon
713169301
Doskonały NIP
8961302657
Doskonały REGON
932645847
Doskonała kategoria
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – laserowe cięcie blach Wrocław
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – laserowe cięcie blach Wrocław