Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl

Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl
Doskonały opis

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości szczotek technicznych. Można u nas znaleźć między innymi produkty dostarczane przez takich producentów jak Kullen, Koti, Tribollet oraz wielu innych. Wszystkie zapewniane przez nas produkty sprawdzają się w bardzo wielu zastosowaniach. Można u nas kupić między innymi szczotki elastyczne, listwowe, antystatyczne i wiele innych.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.1

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy mógł znaleźć najlepsze produkty w naszej ofercie w możliwie najbardziej atrakcyjnych cenach. Działamy nie tylko na polskim rynku, ale także w kilku innych krajach. Przez wszystkie lata naszej działalności mieliśmy okazję współpracować z bardzo wieloma klientami. Staramy się dostarczać szczotki w każdym rodzaju i pochodzące od każdego producenta.

Szczotki techniczne ze sklepu Szczotki-Przemyslowe.pl fot.2

Dzięki doświadczeniu możemy zapewnić, że będziemy w stanie dostarczyć nie tylko każdy rodzaj szczotek, ale także każdą ich ilość. Bardzo serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy i skorzystania z naszej oferty.

Szczotki-Przemyslowe.pl

Doskonała strona WWW
Doskonała siedziba
ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
Doskonały telefon
756409002
Doskonały NIP
7352858145
Doskonały REGON
122961742
Doskonała kategoria
  • Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl
  • Sklep Szczotki-Przemyslowe.pl