Cyfrowe urządzenia pomiarowe – oferta spółki Tespol

Cyfrowe urządzenia pomiarowe – oferta spółki Tespol
Doskonały opis

Tespol to polska firma, która jest przedstawicielem najlepszych producentów, którzy tworzą aparaturę kontrolno-pomiarową oraz systemy radiokomunikacyjne. Bogata oferta to również świadczenie usług dotyczących innowacyjnych technologii. Tespol współpracuje z takimi potentatami jak: Dewetron, ABI, Magna-Power, czy też Tektronix.

Cyfrowe urządzenia pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.1

Kwalifikacje zdobyte na przestrzeni lat zaowocowały współpracą z wieloma klientami, którzy nade wszystko cenili sobie profesjonalizm i indywidualne podejście do powierzonych projektów. Firma współpracuje również ze służbami ochrony państwa, a tym samym pracownicy są zobowiązani do poświadczenia bezpieczeństwa osobowego do poziomów tajne i poufne.

Cyfrowe urządzenia pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.2

Tespol to zaufani pracownicy, którzy dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafią wykonywać powierzone im zadania na najwyższym poziomie. W ofercie firmy można znaleźć także najlepszej jakości sprzęty takie jak: oscyloskopy, multimetry. Tespol to bogate doświadczenie połączone z nieustanną chęcią rozwoju i świadczenia coraz to lepszych usług.

 

Tespol Sp. z o.o.

Doskonała strona WWW
Doskonała siedziba
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
Doskonały telefon
717836360
Doskonały NIP
8992410135
Doskonały REGON
930513685
Doskonała kategoria
  • Cyfrowe urządzenia pomiarowe – oferta spółki Tespol
  • Cyfrowe urządzenia pomiarowe – oferta spółki Tespol
  • Cyfrowe urządzenia pomiarowe – oferta spółki Tespol