Studio Mebli bowArte – designerskie lampy Wrocław

Studio Mebli bowArte – designerskie lampy Wrocław
Doskonały opis

Studio Mebli bowArte znajduje się we Wrocławiu. Znaleźć tam można meble od polskich projektantów, które prezentują się elegancko, nowocześnie i stylowo. W tym salonie zobaczy się wiele interesujących, oryginalnych projektów. W ofercie są fotele, krzesła, łóżka, stoliki, narożniki, sofy, designerskie lampy, dodatki oraz meble vintage.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.1

Dostępne są w różnych stylach, kolorach, wzorach i wymiarach. Studio ma ciekawe propozycje do sypialni, domowego biura, pokoju, salonu, biblioteki itd. Wszystkie meble są wykonane z dbałością o szczegóły z wysokiej jakości materiałów. Salon współpracuje z najlepszymi markami. Na stronie firmy jest możliwość obejrzenia przykładowych aranżacji oraz realizacji.

[caption id="attachment_715" align="aligncenter" width="384"] L049102221[/caption]

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.2

Dodane są również propozycje od klientów. Studio Mebli bowArte ma bardzo dobre opinie. Ludzie uważają, że: obsługa jest na wysokim poziomie, meble są jedyne w swoim rodzaju, realizacja zamówień jest szybka, właściciele pomagają i doradzają, ceny są atrakcyjne itd. Salon Mebli bowArte idealne miejsce dla osób lubiących niepowtarzalne produkty.

Studio Mebli bowArte

Doskonała strona WWW
Doskonała siedziba
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
Doskonały telefon
505036535
Doskonały NIP
5531630558
Doskonały REGON
383084129
Doskonała kategoria
  • Studio Mebli bowArte – designerskie lampy Wrocław
  • Studio Mebli bowArte – designerskie lampy Wrocław