Swan-Klim – serwis klimatyzacji Wrocław

Swan-Klim – serwis klimatyzacji Wrocław
Doskonała nazwa:
Swan-Klim – serwis klimatyzacji Wrocław
Doskonały opis:

Wrocławska firma Swan-Klim świadczy wszechstronne usługi związane z instalacjami i urządzeniami klimatyzacyjnymi. Zajmuje sie także systemami chłodniczymi, instalacjami gazowymi, wodno-kanalizacyjnymi, ciepłowniczymi, a także przemysłowymi instalacjami technologicznymi. W ofercie posiada także prace związane z instalacjami solarnymi i pompami ciepła.

Firma przygotowuje projekty instalacji, zajmuje się wykonawstwem. Na zlecenie inwestora sprawuje także tzw. nadzór inwestorski nad inwestycjami związanymi z klimatyzacja i wentylacją. Swan-Klim oferuje też serwis wszelkiego typu instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych działających w obiektach przemysłowych, biurach, restauracjach oraz obiektach użyteczności publicznej.

Firma zapewnia oczywiście serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoim klientom, na zlecenie których instalowała urządzenia, ale zajmuje się także świadczeniem usług konserwacyjnych i naprawczych instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych innym podmiotom. Oferta związana z pracami serwisowymi to serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawa urządzeń, pomiary i regulacje systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych, badania i ocena ich stanu, a także pomiary sprawności elektrycznej układów sterowania instalacjami.

Doskonała strona WWW:
Doskonała siedziba:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Doskonały telefon:
880515087
Doskonały NIP:
8842510102
Doskonały REGON:
021324284
Doskonała kategoria: