ABC-Service – sprzedaż sprzętu i chemii do utrzymania czystości

ABC-Service – sprzedaż sprzętu i chemii do utrzymania czystości
Doskonały opis:

Firma ABC-Service jest profesjonalnym przedsiębiorstwem sprzątającym, które świadczy swoje usługi na terenie Wrocławia oraz 17 innych jednostek terenowych. Oferuje kompleksowe usługi z zakresu utrzymania czystości zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dodatkowo, poza rozbudowaną ofertą sprzątającą firma zajmuje się ochroną mienia i osób, specjalistyczną konserwacją terenów zielonych oraz usługami transportowymi.

Wieloletnie doświadczenie firmy, kadra wykwalifikowanych pracowników oraz własny park maszynowy zawierający ponad 1500 urządzeń do sprzątania stawiają firmę w czołówce branży. Dzięki wysokiej specjalizacji świadczonych usług można jej zlecić m.in mycie okien, pranie i dezynfekowanie wykładzin, czyszczenie elewacji, odkurzanie przemysłowe, usuwanie graffiti z murów, udrażnianie i mycie lei zsypowych, pielęgnację terenów zielonych oraz transport odpadów o dużych gabarytach.

ABC-Service zajmuje się także sprzedażą sprzętu oraz środków chemicznych służących do utrzymania czystości. Firma kieruje swoją ofertę do klientów przemysłowych i instytucjonalnych, firm budowlanych i spółdzielni mieszkaniowych.

Doskonała siedziba:
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Doskonały telefon:
713544354
Doskonały NIP:
8980025555
Doskonały REGON:
930522767
Doskonała kategoria: