Wiązar Polska

Wiązar Polska
Doskonała nazwa:
Wiązar Polska
Doskonały opis:

Wiązar Polska to firma, która przez lata swojej działalności i duże doświadczenie wypracowała sobie pozycję lidera w zakresie produkcji prefabrykatów, które wykorzystuje się do budowania konstrukcji wiązarów dachowych. Nasza działalność obejmuje głównie Dolny Śląsk. Nowoczesne rozwiązania dachowe w postaci wiązarów montujemy we wszystkich typach budynków, nie tylko mieszkalnych, ale również w budowlach rolniczych i przemysłowych.

Wiązar to konstrukcja, która z powodzeniem zastępuje więźbę dachową. Jest lżejszy, przez co nie wymaga dużej ilości ścian nośnych. Nie stanowi też dużego obciążenia dla fundamentów budynku. Coraz więcej klientów decyduje się na to rozwiązanie, co widoczne jest po ilości zleceń, jakie codziennie realizujemy.

Nasza usługa jest kompleksowa. Zamówione elementy przywozimy na miejsce i zajmujemy się ich montażem. Wszystko odbywa się w ustalonym terminie. Wcześniej dokonujemy wstępnej wyceny i podpisujemy z Państwem umowę z gwarancją na wykonaną usługę. Mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony i solidnie wykonaną pracę. Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem.

Nasi pracownicy to zespół fachowców z dużym doświadczeniem i wiedzą. Dokładnie zrealizują powierzony im projekt od początku do końca, a następnie poddadzą go Państwa ocenie. Oferujemy atrakcyjne ceny i możliwość negocjacji kosztu usługi. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu z nami.

Doskonała strona WWW:
Doskonała siedziba:
ul. Świdnicka 4 58-140 Jaworzyna Śląska
Doskonały telefon:
578211132
Doskonały NIP:
1230537879
Doskonały REGON:
011059223
Doskonała kategoria:
  • Wiązar Polska
  • Wiązar Polska
  • Wiązar Polska
  • Wiązar Polska
  • Wiązar Polska