WinRol Rolety i Żaluzje

WinRol Rolety i Żaluzje
Doskonała nazwa:
WinRol Rolety i Żaluzje
Doskonały opis:

Budując czy remontując lokal, zwłaszcza gdy wiąże się to z wymianą okien, szukamy idealnych rozwiązań, aby dozować ilość i jakość światła naturalnego oraz zapewnić dyskrecję w godzinach wieczornych, gdy wewnątrz potrzebne jest światło sztuczne. Na rynku obecnych jest wiele sklepów oferujących wszelkiego rodzaju rolety i żaluzje, jednak najlepszym sposobem na uzyskanie pożądanego efektu jest wynajęcie firmy kompleksowo zajmującej się tematem dekoracji okiennych. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach, warto skorzystać z oferty firmy WinRol, mającej kilkuletnie doświadczenie i doskonałe opinie klientów.

WinRol – czym się zajmujemy?

Firma zapewnia nie tylko sprawny i terminowy montaż rolet i żaluzji, ale także indywidualne doradztwo, pomiar i wycenę. Korzysta z najwyższej jakości materiałów i szybko finalizuje zamówienia, dając przy tym 2 lata gwarancji na produkty i usługi oraz świadcząc serwis pogwarancyjny. Specjalizuje się w żaluzjach drewnianych, plisowanych, aluminiowych i pionowych, roletach dzień noc, rzymskich, dachowych, przyszybowych i klasycznych. Wykonuje również zlecenia dotyczące zasłon i moskitier.

WinRol – informacje szczegółowe

Wszelkie informacje o firmie, ofercie, opinie i referencje klientów znajdziemy na stronie internetowej www.winrol.com.pl. Dodatkowo można tam poszukać inspiracji i praktycznych porad dotyczących urządzania i wystroju domu. Salon firmowy mieści się we Wrocławiu przy Al. gen. Józefa Hallera 78/2a i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00. Z biurem można kontaktować się telefonicznie pod numerem: 515 776 042 lub mailowo na adres: biuro@winrol.pl. Pomiary umawiane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00, telefonicznie: 506 276 482 lub mailowo: kontakt@winrol.pl.

Doskonała strona WWW:
Doskonała siedziba:
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
Doskonały telefon:
506276482
Doskonały NIP:
8982119415
Doskonały REGON:
022023461
Doskonała kategoria:
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje
  • WinRol Rolety i Żaluzje