Senator

Senator
Doskonała nazwa:
Senator
Doskonały opis:

Senator – wrocławska firma będąca już niemal 18 lat na polskim rynku stolarki meblowej, specjalizująca się w produkcji mebli na zamówienie, w szczególności szaf przesuwnych, z drzwiami, zabudowy wnęk i garderób, mebli sypialnianych.

Nieocenioną zaletą usług świadczonych przez firmę Senator, jest możliwość umówienia bezpłatnej wizyty na terenie miasta w celu bezpłatnych pomiarów oraz przygotowania indywidualnego projektu, pod konkretne potrzeby klienta, dzięki czemu możliwa jest personalizacja każdego z wykonywanych zleceń. Klient może być pewny, że nie spotka w żadnym innym mieszkaniu drugiego, takiego samego mebla czy projektu, co zdarza się często w przypadku mebli zakupionych w sieciowych sklepach meblowy. Oryginalność kupowanych mebli daje możliwość zaangażowania się klienta w proces tworzenia owego projektu. Projektowanie obejmuje również przygotowanie wizualizacji oraz kosztorysu.

Bogata strona internetowa zawiera wszystkie niezbędne informacje, szczegóły dotyczące oferty, ale również (co niestety jest rzadkością w wielu branżach) specjalistyczny blog zawierający wiele przydatnych porad, wskazówek, rad, nowinki i aktualności branżowe oraz wiele innych.

Doskonała strona WWW:
Doskonała siedziba:
ul. Jerzmanowska 4C 54-519 Wrocław
Doskonały telefon:
713739171
Doskonały NIP:
8981027148
Doskonały REGON:
930210370
Doskonała kategoria:
  • Senator
  • Senator
  • Senator
  • Senator