Meble Drzazga – Szafy przesuwne na wymiar

Meble Drzazga – Szafy przesuwne na wymiar
Doskonała nazwa:
Meble Drzazga – Szafy przesuwne na wymiar
Doskonały opis:

Funkcjonalne i wpisujące się w najnowsze trendy urządzenie wnętrz, to marzenie każdego. Teraz te marzenia mogą się spełnić. Nie musisz znać się na projektowaniu. Nasza firma zapewnia kompleksowe wsparcie od koncepcji po finalny efekt w postaci gotowego produktu. Skupiamy się na potrzebach i wskazówkach naszych klientów, dlatego meble na wymiar, które wychodzą spod naszej ręki to jedyne w swoim rodzaju projekty.

Bogate, 30-letnie doświadczenie to fundament zapewniający nam skuteczność i szerokie podejście do najlepszych możliwości. Wiedza, którą posiadamy sprawia, że nasz zespół dokładnie skupia się na wykonywanym zadaniu, by zasugerować produktywne rozwiązania. Korzystamy tylko z najlepszych narzędzi usprawniających nasze działanie. Dzięki temu możemy zaproponować szybki czas realizacji projektu.

Specjalizujemy się w tworzeniu aranżacji obejmujących meble łazienkowe, meble kuchenne na wymiar, garderoby i biura. W kręgu naszych zainteresowań jest również projektowanie pojedynczych koncepcji jak szafy, regały czy biblioteczki. Do każdego zlecenia przykładamy wiele uwagi, by powstałe meble i zabudowy służyły naszym klientom przez lata. Dysponujemy szerokim wachlarzem produktów, dzięki czemu zaproponowanie przez nas łazienki na wymiar czy kuchnie na wymiar będą nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale również eleganckie i modne.

Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu, jednak wiele naszych pomysłów wykonywaliśmy w innych miastach na terenie Polski. Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie, na którym będziesz mógł poznać nasze odpowiedzi na najtrudniejsze sytuacje związane z zagospodarowaniem pomieszczeń.

Doskonała siedziba:
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
Doskonały telefon:
606827777
Doskonały NIP:
7471695643
Doskonały REGON:
022084741
Doskonała kategoria: