Suszarki do rąk Losdi

Suszarki do rąk Losdi

logo-losdiKażdy z nas niejednokrotnie był zmuszony do korzystania z toalety i łazienki w hotelu, stacji benzynowej czy w centrum handlowym. W tych miejscach obecnie trudno jest znaleźć tradycyjne ręczniczki papierowe. Zostały one zastąpione przez suszarki do rąk. Niestety wiele z nich nie spełnia podstawowych wymagań. Ręce suszy się bardzo długo, ciężko jest wysuszyć do końca dłoń, gdyż nawiew jest słaby a za naszymi plecami ustawia się kolejka zdenerwowanych ludzi czekających na swoją kolej. Wychodząc z niedosuszonymi rękami możemy czuć się niekomfortowo i być zirytowani.

suszarka-do-rak-losdiZakup powyżej wspomnianych suszarek jest bardzo niekorzystny dla danej firmy czy instytucji. Głównym czynnikiem rozwoju biznesu są zadowoleni klienci. Dlatego szalenie ważne jest to, aby suszarki do rąk suszyły szybko i dokładnie, pozostawiając tym samym bardzo dobre wrażenie na klientach. Zadowolony klient jest jednym z najcenniejszych kapitałów firmy. Nazwa producenta, który gwarantuje wysoką jakość sprzętu to niewątpliwie firma Losdi. Oto kluczowe warunki, które powinna spełniać wysokiej jakości suszarka:

1. Współczynnik hałasu

Wybierając suszarkę należy zwrócić uwagę na to, jak ona pracuje. Obecnie przy szybkim rozwoju elektroniki cicha praca suszarki jest czymś jak najbardziej osiągalnym. Cicha praca nie stoi w sprzeczności z jakością urządzenia, jak to było kiedyś. Dlatego ten parametr jest możliwy do osiągnięcia za niewygórowane pieniądze.

2. Automatyczny wyłącznik

Kolejnym aspektem jest sposób wyłączania się suszarki. Obecnie normę stanowią suszarki z wyłącznikiem automatycznym. Czasy suszarek wyłączanych za pomocą przycisku już dawno przeminęły. Częstym rozwiązaniem jest wyłącznik co 60 s. Nie jest dobrze, aby suszarka chodziła zbyt długo. Nie ma sensu marnować energii, a co za tym idzie pieniędzy. Optymalnie jest wtedy, gdy suszarka wyłącza się automatycznie, pracuje niezbyt długo, ale skutecznie. Nie może być tak, że klient odejdzie z mokrymi dłońmi. Suszarka ma pracować krótko, ale jednocześnie nawiew powinien być na tyle skuteczny, aby wysuszyć dłonie. Wtedy klient będzie w pełni zadowolony, gdyż zaoszczędzi czas i uzyska zamierzony efekt.

higieniczny.pl suszarki do rąk

3. Trwała obudowa

Zaleta ta niewątpliwie pozwala na zaoszczędzenie sporych kwot w perspektywie dłuższego czasu. Warto zainwestować w suszarki wykonane ze stali szlachetnej. Zapobiegnie to uszkodzeniom pojemnika, wgnieceniom czy nawet aktom wandalizmu. Należy pamiętać, że suszarki do rąk są umieszczane w miejscach publicznych. Różni klienci z nich korzystają. Niestety zdarzają się też tacy, którzy przyjętych powszechnie norm kultury osobistej nie akceptują. Twarda i gruba obudowa w jakimś stopniu chroni przed nimi.

suszarka-do-rak-losdi24. Moc suszarki

Wielu przedsiębiorców kupując suszarki do rąk kieruje się tym, aby były one słabsze. Wynika to z błędnego przeświadczenia, że słabsza suszarka jest bardziej oszczędna. Nic bardziej błędnego! Słaba moc suszarki tak naprawdę nie jest korzystna pod względem ekonomicznym. Oto dwie kwestie, które potwierdzają tezę:

a. słabsza suszarka jest oszczędniejsza. To poniekąd prawda. Należy jednak pamiętać, że suszenie słabszą suszarką trwa dłużej. Jeśli uruchomimy dwie suszarki na okres 1 min, to słabsza zużyje mniej prądu, ale efektu zamierzonego nie osiągnie. Osoba korzystająca z mocniejszej suszarki wysuszy dłonie w ciągu tej minuty. Natomiast ta osoba która korzystała ze słabszej będzie musiała suszyć je dłużej. W ten sposób koszty mogą się wyrównać;

b. nowoczesne technologie bardzo mocno redukują straty energii. Obecne suszarki zużywają coraz mniej energii. Nawet te, które są bardzo mocne zużywają o wiele mniej prądu niż urządzenie sprzed kilku lat.

Podsumowując nasze rozważania można stwierdzić, że suszarki do rąk firmy Losdi spełniają powyższe wymagania. Innowacyjny rozwój firmy umożliwia produkowanie konkurencyjnych suszarek. Niewątpliwie są one lepszym rozwiązaniem niż papierowe ręczniki. Na dłuższą metę korzystniejsze jest kupno suszarki do rak firmy Losdi, niż nieustanne kupowanie ręczniczków papierowych. Ponadto ręczniczki generują odpady, które trzeba nieustannie utylizować. Dlatego też niekwestionowanym faktem jest teza, że wysokiej jakości suszarką do rąk jest dobrą inwestycją dla firmy. Niewątpliwie jest to inwestycja długoterminowa, obniżająca koszty prowadzenia działalności gospodarczej takiej jak hotel, restauracja, stacja paliw czy jakiekolwiek inne miejsce, w którym zasadne jest umieszczenie suszarki do rąk.