Magazyny samoobsługowe Wrocław – STOKADO

Magazyny samoobsługowe Wrocław – STOKADO

Stokado to wrocławska firma specjalizująca się w szeroko pojętym magazynowaniu i przechowywaniu mienia. Przedsiębiorstwo oddaje do dyspozycji swoich klientów magazyny samoobsługowe, tzw. self storage, w których można przechowywać zarówno mienie prywatne, jak i firmowe.

W tej chwili firma jest w stanie zaoferować klientom nie tylko magazyny o większych gabarytach, ale także stosunkowo nieduże komórki oraz kontenery. W praktyce oznacza to, że klient może wybrać wielkość magazynu pasującą idealnie do jego potrzeb. Z racji tego, że w ofercie dostępne są powierzchnie od 1m2 do 25m2, z oferty mogą skorzystać także i te osoby, które chcą przechowywać np. zalewie kilka kartonów, sprzęt sportowy itd. Oczywiście klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie strony pracowników Stokado, którzy na pewno pomogą dobrać optymalną powierzchnię magazynową.

Wszystkie wynajmowanie pomieszczenia i kontenery są dostępne 24h na dobę. O magazynu można zajrzeć o dowolnej porze dnia i nocy. Stokado gwarantuje monitoring, stąd też nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów. W magazynach utrzymywana jest stała temperatura. Możliwe jest wynajęcie kontenerów także na zewnątrz hal magazynowych.

Stokado oferuje profesjonalną obsługę klientom biznesowym, niezależnie od tego, czy są oni zainteresowani długotrwałą czy też krótkotrwała współpracą. W magazynach Stokado można nie tylko przechowywać wyposażenie biurowe, różne maszyny, materiały promocyjne itd., ale także dokumentację firmy. Tym samym klient nie musi ponosić kosztów związanych z utworzeniem własnego archiwum w siedzibie swojego przedsiębiorstwa.

W trosce o zadowolenie klientów firma Stokado poszerzyła swoja ofertę także o dodatkowe usługi, chodzi zwłaszcza o pomoc przy przeprowadzkach oraz odbieranie i nadawanie różnego typu przesyłek. Oferta obejmuje ponadto przechowywanie ładunków na paletach (Stokado dysponuje regałami paletowym). Klienci wynajmujący powierzchnię magazynową mogą nieodpłaanie korzystać z wózków platformowych i paletowych.

 

Galeria – Magazyny samoobsługowe we Wrocławiu

magazyny samoobsługowe Wrocław

stokado1-magazyny-samoobsługowe

stokado2-magazyny-samoobsługowe

Magazyny samoobsługowe Wrocław STOKADO.PL

STOKADO
ul. Opolska 178
52-014 Wrocław
STOKADO
ul. Druskienicka 8/10
60-476 Poznań